Bronzová medaila na Svetom pohári v športovom aerobiku, Canthanede.

V stredu minulého týždňa vycestovala slovenská výprava športového aerobiku do Canthanede, dejiska 7. ročníka Svetového pohára v športovom aerobiku.

Seniorský tím bol v zložení:
 - Alena Učňová, Lucia Kanožayová, ktoré štartovali v kategórii jednotlivkyne SEN IW,
-  Marcela Brestovská, Martina Brestovská a Lucia Kanožayová štartovali v triu SEN TRIO
všetky z klubu VŠK FTVŠ UK Lafranconi.

Šampionátu sa zúčastnila Oľga Kyselovičová ako medzinárodná rozhodkyňa.

Po kvalifikácii boli naše reprezentantky v kategórii SEN IW Alena Učňová na 4. mieste so známkou 19,900 b. a  Lucia Kanožayová obsadila 17. miesto so známkou 17,500 b. a žiaľ do finále sa neprebojovala.

Seniorské trio v zložení Marcela Brestovská Martina Brestovská a Lucia Kanožayová obsadili 9. miesto so známkou 18,341 b.

V nedeľu odštartovalo finále SEN IW a Alena Učňová dosiahla fantastický úspech  so známkou 20,050 b. si vybojovala BRONZOVÚ MADAILU!

Alenke Učňovej ako aj reprezentačnej trénerke Oľge Kyselovičovej srdečne  gratulujeme k úžasnému úspechu!