2. KOLO SLOVENSKÉHO POHÁRA V PARKOURE

V Malackách sa počas víkendu uskutočnilo 2. kolo Slovenského pohára v parkoure. V parku plnom zelene sa predstavili pretekári a pretekárky z 9tich kluobv v oboch disciplínach speed run aj freestyle.

Až 103 pretekárov štartovalo v disciplíne speed run v 10tich kategóriách. Najviac pretekárov súťažilo medzi staršími žiakmi, až 33. 

Disciplína freestyle je tradične menej obsadenou disciplínou. V Malackách sa v nej predviedlo iba 58 pretekárov. 

Iba dvom pretekárom sa podarilo vyhrať obe disciplíny. Milan Čajka z Centra gymnastických športov v Prievidzi súťaži v kategórii mladších žiakov A. A Silvia Bírová zo Skill Lab Poprad súťažila v kategórii Junioriek. Mladšia žiačka Amália Benková súťažila sama vo svojej vekovej kategórii a tiež si teda odnáša z Malaciek 2 prvenstvá. 

Všetkým pretekárom blahoželáme k výkonom, ďakujeme usporiadateľovi, klubu Pohybovňa za výborné preteky a budeme sa tešiť 8.-9.6.2024 v Bratislave, v areáli Decathlonu Pharos na Medzinárodných majstrovstvách Slovenska v parkoure!

Kompletné výsledky


Fotogaléria


  • Pripojte
    sa k nám

  • facebook
  • youtube
  • Instagram
Logo Národné športové centrum https://www.aktivnaskola.skLogo European gymnastics Logo Federazion Internationale de Gymnastique Slovenský olimppijský výbor Slovak Antidoping Agency Ministerstvo školstva, vedy, výzkumu