SGF
Informácie
Základné informácie
Stanovy SGF
Sieň slávy
Smernice, poriadky, dokumenty
Ekonomické oddelenie
RGCTM
Marketing a médiá
GDPR
Antidoping
Archív SGF
Šport v bezpečí
Orgány SGF
Valné zhromaždenie
Výkonný výbor
Kontrolór SGF a Kontroly
Disciplinárna komisia
Sekcie SGF
Gymnastika pre všetkých
Športová gymnastika muži
Športová gymnastika ženy
Moderná gymnastika
Trampolíny
Športový aerobik
Parkour
Športová akrobacia
Kontakt
Sekretariát SGF
Slovenské kluby
Dôležité linky
Novinky
Sekcie
Všetky novinky
Gymnastika pre všetkých
Športová gymnastika muži
Športová gymnastika ženy
Moderná gymnastika
Športový aerobik
Parkour
Skoky na trampolíne
Športová akrobacia
Tematické články
Ladnosť na prvú – mesačný súhrn aktivít SGF
Začali sme gymnastikou
Listy prezidenta SGF
Čestní členovia SGF
Termíny
Reprezentácia
PESNIČKA GYMNASTIKA
Pridaj sa k nám
Registrácia
Ako sa stať členom
Zoznam členov
Zoznam športovcov
Nájdi si svoj klub
Registračný a prestupový poriadok
Vzdelávanie
Aktuálne informácie o vzdelávaní
Školenia trénerov
Školenia rozhodcov
Live stream
Doma
Pridaj sa k nám
Registrácia
Zoznam športovcov
Zoznam športovcov
Priezvisko
Materský klub
Materský klub
"RTVŠ MIX"
Akadémia športovej gymnastiky
Akrobatická Gymnastika a Fitness o.z.
ANADI centrum, o.z.
Argi Academy
AriwaGym
AŠK Inter Bratislava gymnastika
AURORA International Sport Club
BigHugGym
Bojovníci
Centrum gymnastických športov Prievidza
Centrum voľného času Nováky
DONALDGYM Ludanice
Fit and Fun Banská Bystrica
FLY FIT STUDIO MARTIN, o.z.
Fusion Fitnes
GK GAJA KOŠICE
GK ISKRA KOŠICE
GK Pavlo Trenčín
Golden Girls Gymnastics
GYMBA Košice o.z
Gymnastic Club Yris Prešov,o.z.
Gymnastická akadémia Bratislava, GA-BA
Gymnastické centrum SUNNY GYM
Gymnastický klub Brezno
Gymnastický klub Elán Prievidza
Gymnastický klub Nové Zámky
Gymnastický klub SPIŠ
Gymnastik Košice
Gymnastika a fitness Žilina GaF
GYMNASTIKA BRATISLAVA
Gymnastika Kelčov
Gymnastika pre všetkých "Lapášik"
Happy Gym Pezinok
Jazerské mažoretky - Zlatý vek, Košice
Jednota SOKOL Trenčín
JUMP Žilina
KGŠ Slávia Trnava
Klub Modernej Gymnastiky Argo
Klub modernej gymnastiky ARGO PRIEVIDZA
Klub modernej gymnastiky DANUBIA
Klub modernej gymnastiky GYMAR
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov
Klub modernej gymnastiky TANJA
Klub športového aerobiku Stará Turá
Klub športovej gymnastiky Handlová
KLUB ŠPORTOVEJ GYMNASTIKY LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
KMG ZVOLEN
KRÁSNO GYMNASTIKA, o.z
KŠA Nitra
KŠG Detva
KŠG Martin
Limitless Academy
LUNA GYM
MALINA Gymnastické centrum
Moving Stars
Občianské združenie CHARM
občianske združenie Chassé Gymnastique Komárno
Olympijský klub Prievidza
POHYBOVŇA
POVAŽSKÁ JEDNOTKA
Rhythmic Gymnastic Club Kadet Bardejov, o. z.
Samuel Piasecký Academy
Skill Lab Bratislava
Skill Lab Poprad
Slávia Gymnastické centrum Bratislava
SOKOL Skalica
ŠIKOVNÁ SOVA
ŠK Olympia - SŠŠ Košice
ŠKŠG GY-TA Poprad
Športová gymnastika Topoľčany
Športový a vzdelávací fond MPŠ Team o.z., oddiel Inter aerobic Bratislava
Športový klub ARGO
Športový klub DÚHA
Športový klub FÉNIX
Športový klub Juventa Bratislava
Športový klub Liptovský Mikuláš
Športový klub ŠOG Nitra
Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica
Športový klub Závažná Poruba
Tanečný súbor Diamant Košice
Telocvičná jednota Sokol Bratislava I Vinohrady
Telocvičná jednota Sokol Vrútky
Telovýchovná jednota Lokomotíva Bánov
Telovýchovná jednota RAPID BRATISLAVA
Telovýchovná jednota Slávia Prešovská univerzita Prešov
Telovýchovná jednota Slávia STU v Bratislave
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
TJ Sokol Trnava
Trampolíny Košice, o.z.
Vin Gym
Vysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi
XBS gymnastics
Veková kategória
Veková kategória
Beginner
Deti
Juniori
Kategória A
Mladšie žiactvo
Najmladšie žiactvo /NG/
Slniečka
Slniečka
slniečka
Včielky
Žiaci
Najmladšie žiačky A
Najmladšie žiačky B
Juniori
Mladšie žiactvo /ND/
Mladšie žiačky A
Najmladší žiaci
Najmladší žiaci
Najmladšie žiactvo
Najmladšie žiačky
Predškolský pár - WP
Slniečka B, C
Staršie žiactvo
Mladšie žiačky B
Juniori
Kategória B
Mladší žiaci
mladší žiaci A
Mladšie žiactvo
Mladšie žiactvo
Mladšie žiačky
Predškolský pár - MxP
Prípravky B, C
Seniori
Staršie žiactvo / AG1/
Staršie žiačky A
Staršie žiačky B
Juniori /AG2/
Kadetky
Kategória C
mladší žiaci B
Mladšie žiačky B
Predškolský pár - MP
Seniori
Starší žiaci
Staršie žiactvo
Staršie žiactvo
Staršie žiačky
Juniori
Juniori
Juniorky
Mladšie žiačky C
Predškolský pár - WG
Seniori /SEN/
Seniori A
starší žiaci A
Predškolský pár - MG
Seniori
Seniori
Seniori B
Seniorky
starší žiaci B
Staršie žiačky B
juniori A
Staršie žiačky C
Školský vek - WP
Zlatý vek
juniori B
Mladšie nádeje B, B*
Školský vek - MxP
Mladšie nádeje C
Seniori A
Školský vek - MP
Juniorky A
Juniorky B
Seniori B
Staršie nádeje B, B*
Školský vek - WG
Seniorky A
Staršie nádeje C
Školský vek - MG
Školský vek - MG
Juniorky A
Seniorky B
Youth - WP
Juniorky B
Youth - MxP
Juniorky C
Youth - MP
Seniorky A
Youth - WG
Seniorky B
Youth - MG
AGE - WP
Seniorky C
AGE - MxP
AGE - MP
AGE - WG
AGE - MG
Seniorky
AGE2 - WP
Juniorky
AGE2 - MxP
Nádeje
AGE2 - MP
Žiačky
AGE2 - WG
AGE2 - MG
Prípravky
JUNIOR - WP
JUNIOR - MxP
JUNIOR - MP
JUNIOR - WG
JUNIOR - MG
SENIOR - WP
SENIOR - MxP
SENIOR - MP
SENIOR - WG
SENIOR - MG
Číslo pretekára
Klub na hosťovanie
Klub na hosťovanie
"RTVŠ MIX"
Akadémia športovej gymnastiky
Akrobatická Gymnastika a Fitness o.z.
ANADI centrum, o.z.
Argi Academy
AriwaGym
AŠK Inter Bratislava gymnastika
AURORA International Sport Club
BigHugGym
Bojovníci
Centrum gymnastických športov Prievidza
Centrum voľného času Nováky
DONALDGYM Ludanice
Fit and Fun Banská Bystrica
FLY FIT STUDIO MARTIN, o.z.
Fusion Fitnes
GK GAJA KOŠICE
GK ISKRA KOŠICE
GK Pavlo Trenčín
Golden Girls Gymnastics
GYMBA Košice o.z
Gymnastic Club Yris Prešov,o.z.
Gymnastická akadémia Bratislava, GA-BA
Gymnastické centrum SUNNY GYM
Gymnastický klub Brezno
Gymnastický klub Elán Prievidza
Gymnastický klub Nové Zámky
Gymnastický klub SPIŠ
Gymnastik Košice
Gymnastika a fitness Žilina GaF
GYMNASTIKA BRATISLAVA
Gymnastika Kelčov
Gymnastika pre všetkých "Lapášik"
Happy Gym Pezinok
Jazerské mažoretky - Zlatý vek, Košice
Jednota SOKOL Trenčín
JUMP Žilina
KGŠ Slávia Trnava
Klub Modernej Gymnastiky Argo
Klub modernej gymnastiky ARGO PRIEVIDZA
Klub modernej gymnastiky DANUBIA
Klub modernej gymnastiky GYMAR
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov
Klub modernej gymnastiky TANJA
Klub športového aerobiku Stará Turá
Klub športovej gymnastiky Handlová
KLUB ŠPORTOVEJ GYMNASTIKY LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
KMG ZVOLEN
KRÁSNO GYMNASTIKA, o.z
KŠA Nitra
KŠG Detva
KŠG Martin
Limitless Academy
LUNA GYM
MALINA Gymnastické centrum
Moving Stars
Občianské združenie CHARM
občianske združenie Chassé Gymnastique Komárno
Olympijský klub Prievidza
POHYBOVŇA
POVAŽSKÁ JEDNOTKA
Rhythmic Gymnastic Club Kadet Bardejov, o. z.
Samuel Piasecký Academy
Skill Lab Bratislava
Skill Lab Poprad
Slávia Gymnastické centrum Bratislava
SOKOL Skalica
ŠIKOVNÁ SOVA
ŠK Olympia - SŠŠ Košice
ŠKŠG GY-TA Poprad
Športová gymnastika Topoľčany
Športový a vzdelávací fond MPŠ Team o.z., oddiel Inter aerobic Bratislava
Športový klub ARGO
Športový klub DÚHA
Športový klub FÉNIX
Športový klub Juventa Bratislava
Športový klub Liptovský Mikuláš
Športový klub ŠOG Nitra
Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica
Športový klub Závažná Poruba
Tanečný súbor Diamant Košice
Telocvičná jednota Sokol Bratislava I Vinohrady
Telocvičná jednota Sokol Vrútky
Telovýchovná jednota Lokomotíva Bánov
Telovýchovná jednota RAPID BRATISLAVA
Telovýchovná jednota Slávia Prešovská univerzita Prešov
Telovýchovná jednota Slávia STU v Bratislave
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
TJ Sokol Trnava
Trampolíny Košice, o.z.
Vin Gym
Vysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi
XBS gymnastics
Veková podkategória
Veková podkategória
Hľadať
Zrušiť filter
Fotka
Meno
Rok nar.
Číslo pretekára
Materský klub
Veková kategória
Hosťovanie / transfer
BEDNAR, Andrej
2010
1616
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
BEDNÁR, Adrián
2013
26173
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
BILLY, Tobiáš Viliam
2016
26207
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
BOZUĽA, Vladimír
2013
15964
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
BRAMUŠKA, Bruno
2017
26203
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
ČIERNIK, Richard
2018
26205
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
DEÁK, František
2015
24105
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
DI GIANSANTE, Christian Emanuel
2015
24138
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
DINIS, Marco
2015
24069
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
DRIMÁKOVÁ, Michaela
2012
26158
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
DŽURMAN, Samuel
2016
26201
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
ERBY, Barbora
2019
26193
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
FEDORŠ, Filip
2018
26191
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
FERENC, Dávid
2015
26170
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
FERENC, Max
2017
26180
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
FICERI, Marko
2011
26171
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
FICERI, Samuel
2013
26172
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
GÁBOR, Marko
2017
24042
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
GAJDOŠ, Ján
2016
24107
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
GLOD, Markus
2018
26177
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
GUĽAŠI, Tomáš
2016
26206
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
HALECKÝ, Alex
2015
24049
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
HARČARIK, Maximilián
2015
24139
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
HUDÁK, Matej
2017
24051
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
HUMEŇANSKÝ, Jakub
2015
26210
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
1
2
3
4
❯
❯❯
Pripojte
sa k nám
×
Registrácia
Ak si zaregistrovaný, tak sa prihlás tu:
Prihlásiť cez sociálne siete
Facebook
Google
Prihlásiť