Svetový pohár a medzinárodné preteky v športovom aerobiku, 22.-25.3.2018, Cantanhede/POR

Naše pretekárky  v športovom aerobiku sa vrátili v pondelok zo súťaže Svetový pohár a medzinárodných pretekov v Portugalsku.

Anita Lamošová v kvalifikácii Svetového pohára v portugalskom Cantanhede predviedla napriek svojim zdravotným problémom dobrý výkon. jej novú zostavu, ktorá stále ešte "dozrieva", rozhodcovia ohodnotili na 19,400 b., za č jej patrí 15. priečka.

V kvalifikácii medzinárodných pretekov "International Open Competition", kde sa v kategórii senioriek predstavilo až šesť našich pretekárok, sa najlepšie umiestnila Marcela Brestovská (VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava), keď so ziskom 17,450 b. obsadila 15. miesto.

Umiestnenia ďalších Sloveniek:

19. Laura Horváthová (VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava) - 17,050 b.

21. Ema Kovalčíková (Slávia PU Prešov) - 16.000 b.

23. Martina Brestovská (VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava) - 15,700 b.

26. Eva Adamovičová (Slávia PU Prešov) - 15.200 b.

27. Simona Perečinská (Slávia PU Prešov) - 14.750 b.

Vo finále trojíc obsadili dievčatá z VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava 4. miesto ( Brestovská - Brestovská - Horváthová), 15.577 b. a trio Slávie PU Prešov 5. miesto (Adamovičová - Kovalčíková - Perečiská), 14,655 b.