KLOKAN CUP 2024

Športové akrobatky sa aj tento rok zúčastnili pražského Klokan Cupu, medzinárodnej súťaže v športovej akrobacii.

Reprezentačné duo Tamara Antolová, Sára Kiššová súťažili v juniorskej kategórii, s celkovým výsledkom 48,290 bodu spolu za balančnú a dynamickú zostavu skončili na 7. mieste.

Ich klubové kolegyne, trio Luptáková, Králová, Mati skončilo na 9. mieste v kategórii 11-16 ročných. Dievčatá sprevádzala trénerka Františka Nemcová, rozhodcom bol Peter Mati.

Dievčatám blahoželáme k výkonom a budeme držať palce na pretekoch zo série svetového pohára v máji v bulharskom Burgase!