09.11.2024 - 09.11.2024 |
Pohárová súťaž SGF - XXXII. ročník medzinárodnej súťaže o Pohár Liptova v modernej gymnastike - Memoriál Vlasty Fialovej |
MG Domáce súťaže |
Športový klub Liptovský Mikuláš |
Športový klub Liptovský Mikuláš |
18.05.2024 - 19.05.2024 |
Majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike jednotlivkýň 2024 | Program B a C |
MG Domáce súťaže |
Občianské združenie CHARM |
Občianské združenie CHARM |
03.05.2024 - 05.05.2024 |
VI. Gdynia Rhythmic Stars |
MG Zahraničné súťaže |
Polish Gymnastic Association, Fundacja Corda |
Polish Gymnastic Association, Fundacja Corda |
27.04.2024 - 28.04.2024 |
18th RG IT Ritam Cup 2024 |
MG Zahraničné súťaže |
Gymnastics Club ´´Ritam´´ |
Gymnastics Club ´´Ritam´´ |
20.04.2024 - 20.04.2024 |
Košické talenty |
MG Domáce súťaže |
GK GAJA KOŠICE |
o.z. GK GAJA KOŠICE |
20.04.2024 - 21.04.2024 |
Majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike jednotlivkýň 2024 | Program A |
MG Domáce súťaže |
Športový klub ŠOG Nitra |
Športový klub pri Športovom osemročnom gymnáziu Nitra |
13.04.2024 - 13.04.2024 |
Pohárová súťaž SGF Jarný pohárik |
MG Domáce súťaže |
Športový klub Liptovský Mikuláš |
Športový klub Liptovský Mikuláš |
05.04.2024 - 07.04.2024 |
36th MTM Narodni Dom Ljubljana |
MG Zahraničné súťaže |
KRG NARODNI DOM LJUBLJANA |
KRG NARODNI DOM LJUBLJANA |
24.03.2024 - 24.03.2024 |
Celoslovenská kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike jednotlivkýň 2024 | Program A |
MG Domáce súťaže |
Golden Girls Gymnastics |
Golden Girls Gymnastics |
23.03.2024 - 24.03.2024 |
GYMNASTICKÝ POHÁR GYML 2024 - 1.kolo |
MG Domáce súťaže |
Občianské združenie CHARM |
Občianské združenie CHARM |
15.03.2024 - 17.03.2024 |
9th Aphrodite Cup |
MG Zahraničné súťaže |
GYMNASTIKOS OMILOS PALAIOU FALIROU “ARMONIA” |
GYMNASTIKOS OMILOS PALAIOU FALIROU “ARMONIA” |
10.03.2024 - 10.03.2024 |
Sústredenie RV1, RV2 |
MG Sústredenia |
SGF |
SGF |
10.03.2024 - 10.03.2024 |
Seminár pre trénerov a rozhodcov modernej gymnastiky |
MG Vzdelávanie a semináre |
Slovenská gymnastická federácia |
Slovenská gymnastická federácia |
03.03.2024 - 03.03.2024 |
Pohárová súťaž SGF v MG Easter cup RG 2024 |
MG Domáce súťaže |
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov |
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov |
02.03.2024 - 03.03.2024 |
Gymnastik International 2024 Fellbach-Schmiden |
MG Zahraničné súťaže |
TSV Schmiden |
TSV Schmiden |
02.03.2024 - 03.03.2024 |
TARTU GYMNASTICS WEEK - Miss Valentine Tartu Grand Prix 2024 |
MG Zahraničné súťaže |
Estonian Gymnastics Federation |
Estonian Gymnastics Federation |
25.02.2024 - 25.02.2024 |
Kontrolní závod juniorek a seniorek |
MG Zahraničné súťaže |
ČSMG |
ČSMG |
24.02.2024 - 24.02.2024 |
Sústredenie RD MG február |
MG Sústredenia |
SGF |
SGF |
16.02.2024 - 18.02.2024 |
28. International Rhythmic Gymnastics Tournament-Gracia Fair Cup |
MG Zahraničné súťaže |
Gracia Fair SE |
Gracia Fair SE |
11.02.2024 - 11.02.2024 |
Sústredenie RV1, RV2 |
MG Sústredenia |
SGF |
SGF |
10.02.2024 - 10.02.2024 |
Frozen KADET CUP |
MG Domáce súťaže |
Rhythmic Gymnastic Club Kadet Bardejov, o. z. |
Rhythmic Gymnastic Club Kadet Bardejov, o. z. |
19.01.2024 - 21.01.2024 |
15th Helioupolis Cup |
MG Zahraničné súťaže |
Gymnastic Club of Helioupolis |
Gymnastic Club of Helioupolis |
17.12.2023 - 17.12.2023 |
Testovanie MG staršie žiačky (2013) – výber do RV2 2024 |
MG Sústredenia |
SGF |
SGF |
14.12.2023 - 17.12.2023 |
Sústredenie RV1, RV2 |
MG Sústredenia |
Slovenská gymnastická federácia |
Slovenská gymnastická federácia |
09.12.2023 - 09.12.2023 |
Majtrovstvá Slovenska v spoločných skladbách, dvojiciach a trojiciach |
MG Domáce súťaže |
Telovýchovná jednota RAPID BRATISLAVA |
Telovýchovná jednota RAPID BRATISLAVA |