10.12.2022 - 10.12.2022 |
Majstrovstvá Slovenska spoločné skladby, dvojice, trojice |
MG Domáce súťaže |
Športový klub Juventa Bratislava |
ŠK JUVENTA Bratislava |
03.12.2022 - 04.12.2022 |
Memoriál Hermy Jochovej |
MG Domáce súťaže |
Telocvičná jednota Sokol Bratislava I Vinohrady |
Telocvičná jednota SOKOL Bratislava I Vinohrady |
25.11.2022 - 27.11.2022 |
Christmas Nitra |
MG Domáce súťaže |
Športový klub ŠOG Nitra |
Športový klub pri Športovom osemročnom gymnáziu Nitra |
12.11.2022 - 13.11.2022 |
22nd CHALLENGE TOURNAMENT FIG + non FIG |
MG Zahraničné súťaže |
SLOVENIAN GYMNASTICS FEDERATION |
SLOVENIAN GYMNASTICS FEDERATION |
12.11.2022 - 13.11.2022 |
Pohár Liptova - Memoriál Vlasty Fialovej |
MG Domáce súťaže |
Športový klub Liptovský Mikuláš |
Športový klub Liptovský Mikuláš |
06.11.2022 - 06.11.2022 |
Creative Caps Cup |
MG Zahraničné súťaže |
TJ Spartak Přerov |
TJ Spartak Přerov |
29.10.2022 - 29.10.2022 |
Mickey Mouse Cup Třebíč |
MG Zahraničné súťaže |
TJ Třebíč |
TJ Třebíč |
27.10.2022 - 30.10.2022 |
Laser cup 2022 |
MG Domáce súťaže |
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov |
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov |
22.10.2022 - 23.10.2022 |
Charm Cup |
MG Domáce súťaže |
Občianské združenie CHARM |
Občianské združenie CHARM |
22.10.2022 - 22.10.2022 |
Trasko Cup |
MG Zahraničné súťaže |
Trasko Vyškov |
Trasko Vyškov |
15.10.2022 - 16.10.2022 |
BRNO GRAND PRIX TART CUP 2022 |
MG Zahraničné súťaže |
CZECH GYMNASTICS FEDERATION |
CZECH GYMNASTICS FEDERATION |
01.10.2022 - 01.10.2022 |
Seminár pre kluby : Občianske združenia a neziskové organizácie |
MG Vzdelávanie a semináre |
Športový klub ŠOG Nitra |
Športový klub pri Športovom osemročnom gymnáziu Nitra |
01.10.2022 - 01.10.2022 |
Stretnutie klubov modernej gymnastiky |
MG Zasadnutia |
Slovenská gymnastická federácia |
Slovenská gymnastická federácia |
25.09.2022 - 25.09.2022 |
Princess Cup |
MG Domáce súťaže |
Klub modernej gymnastiky ARGO PRIEVIDZA |
Klub modernej gymnastiky ARGO PRIEVIDZA |
24.09.2022 - 24.09.2022 |
CHARMIK |
MG Domáce súťaže |
Občianské združenie CHARM |
Občianské združenie CHARM |
14.09.2022 - 18.09.2022 |
RG World Championship - Sofia / BUL |
MG Zahraničné súťaže |
FIG |
FIG |
03.09.2022 - 04.09.2022 |
Školenie rozhodkýň spoločných skladieb |
MG Vzdelávanie a semináre |
SGF |
SGF |
26.08.2022 - 28.08.2022 |
FIG RHYTHMIC GYMNASTICS WORLD CHALLENGE CUP CLUJ-NAPOCA |
MG Zahraničné súťaže |
FIG |
FIG |
11.08.2022 - 13.08.2022 |
TESTOVANIE a SÚSTREDENIE Nádeje (2011) a staršie žiačky (2012) – výber do RV 2022/2023 |
MG Sústredenia |
Telocvičná jednota Sokol Bratislava I Vinohrady |
Telocvičná jednota SOKOL Bratislava I Vinohrady |
06.08.2022 - 07.08.2022 |
Školenie rozhodkýň MG |
MG Vzdelávanie a semináre |
SGF |
SGF |
30.07.2022 - 30.07.2022 |
SUMMER CAMP CUP 2022 |
MG Domáce súťaže |
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov |
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov |
27.07.2022 - 27.07.2022 |
SUMMER CAMP SLOVAKIA - UKRAINE INVITATIONAL 2022 |
MG Domáce súťaže |
Športový klub ŠOG Nitra |
Športový klub pri Športovom osemročnom gymnáziu Nitra |
02.07.2022 - 02.07.2022 |
HOLIDAY MEDAL |
MG Domáce súťaže |
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov |
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov |
28.06.2022 - 29.06.2022 |
Koncoročná súťaž |
MG Domáce súťaže |
Športový klub Liptovský Mikuláš |
Športový klub Liptovský Mikuláš |
25.06.2022 - 26.06.2022 |
Modergym |
MG Domáce súťaže |
Športový klub ŠOG Nitra |
Športový klub pri Športovom osemročnom gymnáziu Nitra |