SGF
Informácie
Základné informácie
Stanovy SGF
Sieň slávy
Smernice, poriadky, dokumenty
Ekonomické oddelenie
RGCTM
Marketing a médiá
GDPR
Antidoping
Archív SGF
Šport v bezpečí
Orgány SGF
Valné zhromaždenie
Výkonný výbor
Kontrolór SGF a Kontroly
Disciplinárna komisia
Sekcie SGF
Gymnastika pre všetkých
Športová gymnastika muži
Športová gymnastika ženy
Moderná gymnastika
Trampolíny
Športový aerobik
Parkour
Športová akrobacia
Kontakt
Sekretariát SGF
Slovenské kluby
Dôležité linky
Novinky
Sekcie
Všetky novinky
Gymnastika pre všetkých
Športová gymnastika muži
Športová gymnastika ženy
Moderná gymnastika
Športový aerobik
Parkour
Skoky na trampolíne
Športová akrobacia
Tematické články
Ladnosť na prvú – mesačný súhrn aktivít SGF
Začali sme gymnastikou
Listy prezidenta SGF
Čestní členovia SGF
Termíny
Reprezentácia
PESNIČKA GYMNASTIKA
Vzdelávanie
Registrácia
Ako sa stať členom
Zoznam členov
Zoznam športovcov
Nájdi si svoj klub
Registračný a prestupový poriadok
Vzdelávanie
Aktuálne informácie o vzdelávaní
Školenia trénerov
Školenia rozhodcov
Live stream
Doma
Vzdelávanie
Registrácia
Zoznam športovcov
Zoznam športovcov
Priezvisko
Materský klub
Materský klub
"RTVŠ MIX"
Akadémia športovej gymnastiky
Akrobatická Gymnastika a Fitness o.z.
ANADI centrum, o.z.
Argi Academy
AriwaGym
AŠK Inter Bratislava gymnastika
AURORA International Sport Club
BigHugGym
Bojovníci
Centrum gymnastických športov Prievidza
Centrum voľného času Nováky
DONALDGYM Ludanice
Fit and Fun Banská Bystrica
FLY FIT STUDIO MARTIN, o.z.
Fusion Fitnes
GK GAJA KOŠICE
GK ISKRA KOŠICE
GK Pavlo Trenčín
Golden Girls Gymnastics
GYMBA Košice o.z
Gymnastic Club Yris Prešov,o.z.
Gymnastická akadémia Bratislava, GA-BA
Gymnastické centrum SUNNY GYM
Gymnastický klub Brezno
Gymnastický klub Elán Prievidza
Gymnastický klub Nové Zámky
Gymnastický klub SPIŠ
Gymnastik Košice
Gymnastika a fitness Žilina GaF
GYMNASTIKA BRATISLAVA
Gymnastika Kelčov
Gymnastika pre všetkých "Lapášik"
Happy Gym Pezinok
Jazerské mažoretky - Zlatý vek, Košice
Jednota SOKOL Trenčín
JUMP Žilina
KGŠ Slávia Trnava
Klub Modernej Gymnastiky Argo
Klub modernej gymnastiky ARGO PRIEVIDZA
Klub modernej gymnastiky DANUBIA
Klub modernej gymnastiky GYMAR
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov
Klub modernej gymnastiky TANJA
Klub športového aerobiku Stará Turá
Klub športovej gymnastiky Handlová
KLUB ŠPORTOVEJ GYMNASTIKY LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
KMG ZVOLEN
KRÁSNO GYMNASTIKA, o.z
KŠA Nitra
KŠG Detva
KŠG Martin
Limitless Academy
LUNA GYM
MALINA Gymnastické centrum
Moving Stars
Občianské združenie CHARM
občianske združenie Chassé Gymnastique Komárno
Olympijský klub Prievidza
POHYBOVŇA
POVAŽSKÁ JEDNOTKA
Rhythmic Gymnastic Club Kadet Bardejov, o. z.
Samuel Piasecký Academy
Skill Lab Bratislava
Skill Lab Poprad
Slávia Gymnastické centrum Bratislava
SOKOL Skalica
ŠIKOVNÁ SOVA
ŠK Olympia - SŠŠ Košice
ŠKŠG GY-TA Poprad
Športová gymnastika Topoľčany
Športový a vzdelávací fond MPŠ Team o.z., oddiel Inter aerobic Bratislava
Športový klub ARGO
Športový klub DÚHA
Športový klub FÉNIX
Športový klub Juventa Bratislava
Športový klub Liptovský Mikuláš
Športový klub ŠOG Nitra
Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica
Športový klub Závažná Poruba
Tanečný súbor Diamant Košice
Telocvičná jednota Sokol Bratislava I Vinohrady
Telocvičná jednota Sokol Vrútky
Telovýchovná jednota Lokomotíva Bánov
Telovýchovná jednota RAPID BRATISLAVA
Telovýchovná jednota Slávia Prešovská univerzita Prešov
Telovýchovná jednota Slávia STU v Bratislave
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
TJ Sokol Trnava
Trampolíny Košice, o.z.
Vin Gym
Vysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi
XBS gymnastics
Veková kategória
Veková kategória
Beginner
Deti
Juniori
Kategória A
Mladšie žiactvo
Najmladšie žiactvo /NG/
Slniečka
Slniečka
slniečka
Včielky
Žiaci
Najmladšie žiačky A
Najmladšie žiačky B
Juniori
Mladšie žiactvo /ND/
Mladšie žiačky A
Najmladší žiaci
Najmladší žiaci
Najmladšie žiactvo
Najmladšie žiačky
Predškolský pár - WP
Slniečka B, C
Staršie žiactvo
Mladšie žiačky B
Juniori
Kategória B
Mladší žiaci
mladší žiaci A
Mladšie žiactvo
Mladšie žiactvo
Mladšie žiačky
Predškolský pár - MxP
Prípravky B, C
Seniori
Staršie žiactvo / AG1/
Staršie žiačky A
Staršie žiačky B
Juniori /AG2/
Kadetky
Kategória C
mladší žiaci B
Mladšie žiačky B
Predškolský pár - MP
Seniori
Starší žiaci
Staršie žiactvo
Staršie žiactvo
Staršie žiačky
Juniori
Juniori
Juniorky
Mladšie žiačky C
Predškolský pár - WG
Seniori /SEN/
Seniori A
starší žiaci A
Predškolský pár - MG
Seniori
Seniori
Seniori B
Seniorky
starší žiaci B
Staršie žiačky B
juniori A
Staršie žiačky C
Školský vek - WP
Zlatý vek
juniori B
Mladšie nádeje B, B*
Školský vek - MxP
Mladšie nádeje C
Seniori A
Školský vek - MP
Juniorky A
Juniorky B
Seniori B
Staršie nádeje B, B*
Školský vek - WG
Seniorky A
Staršie nádeje C
Školský vek - MG
Školský vek - MG
Juniorky A
Seniorky B
Youth - WP
Juniorky B
Youth - MxP
Juniorky C
Youth - MP
Seniorky A
Youth - WG
Seniorky B
Youth - MG
AGE - WP
Seniorky C
AGE - MxP
AGE - MP
AGE - WG
AGE - MG
Seniorky
AGE2 - WP
Juniorky
AGE2 - MxP
Nádeje
AGE2 - MP
Žiačky
AGE2 - WG
AGE2 - MG
Prípravky
JUNIOR - WP
JUNIOR - MxP
JUNIOR - MP
JUNIOR - WG
JUNIOR - MG
SENIOR - WP
SENIOR - MxP
SENIOR - MP
SENIOR - WG
SENIOR - MG
Číslo pretekára
Klub na hosťovanie
Klub na hosťovanie
"RTVŠ MIX"
Akadémia športovej gymnastiky
Akrobatická Gymnastika a Fitness o.z.
ANADI centrum, o.z.
Argi Academy
AriwaGym
AŠK Inter Bratislava gymnastika
AURORA International Sport Club
BigHugGym
Bojovníci
Centrum gymnastických športov Prievidza
Centrum voľného času Nováky
DONALDGYM Ludanice
Fit and Fun Banská Bystrica
FLY FIT STUDIO MARTIN, o.z.
Fusion Fitnes
GK GAJA KOŠICE
GK ISKRA KOŠICE
GK Pavlo Trenčín
Golden Girls Gymnastics
GYMBA Košice o.z
Gymnastic Club Yris Prešov,o.z.
Gymnastická akadémia Bratislava, GA-BA
Gymnastické centrum SUNNY GYM
Gymnastický klub Brezno
Gymnastický klub Elán Prievidza
Gymnastický klub Nové Zámky
Gymnastický klub SPIŠ
Gymnastik Košice
Gymnastika a fitness Žilina GaF
GYMNASTIKA BRATISLAVA
Gymnastika Kelčov
Gymnastika pre všetkých "Lapášik"
Happy Gym Pezinok
Jazerské mažoretky - Zlatý vek, Košice
Jednota SOKOL Trenčín
JUMP Žilina
KGŠ Slávia Trnava
Klub Modernej Gymnastiky Argo
Klub modernej gymnastiky ARGO PRIEVIDZA
Klub modernej gymnastiky DANUBIA
Klub modernej gymnastiky GYMAR
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov
Klub modernej gymnastiky TANJA
Klub športového aerobiku Stará Turá
Klub športovej gymnastiky Handlová
KLUB ŠPORTOVEJ GYMNASTIKY LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
KMG ZVOLEN
KRÁSNO GYMNASTIKA, o.z
KŠA Nitra
KŠG Detva
KŠG Martin
Limitless Academy
LUNA GYM
MALINA Gymnastické centrum
Moving Stars
Občianské združenie CHARM
občianske združenie Chassé Gymnastique Komárno
Olympijský klub Prievidza
POHYBOVŇA
POVAŽSKÁ JEDNOTKA
Rhythmic Gymnastic Club Kadet Bardejov, o. z.
Samuel Piasecký Academy
Skill Lab Bratislava
Skill Lab Poprad
Slávia Gymnastické centrum Bratislava
SOKOL Skalica
ŠIKOVNÁ SOVA
ŠK Olympia - SŠŠ Košice
ŠKŠG GY-TA Poprad
Športová gymnastika Topoľčany
Športový a vzdelávací fond MPŠ Team o.z., oddiel Inter aerobic Bratislava
Športový klub ARGO
Športový klub DÚHA
Športový klub FÉNIX
Športový klub Juventa Bratislava
Športový klub Liptovský Mikuláš
Športový klub ŠOG Nitra
Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica
Športový klub Závažná Poruba
Tanečný súbor Diamant Košice
Telocvičná jednota Sokol Bratislava I Vinohrady
Telocvičná jednota Sokol Vrútky
Telovýchovná jednota Lokomotíva Bánov
Telovýchovná jednota RAPID BRATISLAVA
Telovýchovná jednota Slávia Prešovská univerzita Prešov
Telovýchovná jednota Slávia STU v Bratislave
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
TJ Sokol Trnava
Trampolíny Košice, o.z.
Vin Gym
Vysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi
XBS gymnastics
Veková podkategória
Veková podkategória
Hľadať
Zrušiť filter
Fotka
Meno
Rok nar.
Číslo pretekára
Materský klub
Veková kategória
Hosťovanie / transfer
PONIŠTIAKOVÁ, Laura
2016
25546
GK Pavlo Trenčín
PÚČEKOVÁ, Sára
2017
25342
GK Pavlo Trenčín
RALAUSOVÁ, Alena
2009
497
GK Pavlo Trenčín
RICHTÁRECHOVÁ, Barbora
2005
501
GK Pavlo Trenčín
RUČKA, Jakub
2014
18920
GK Pavlo Trenčín
SLANINKOVÁ, Alexandra
2013
18894
GK Pavlo Trenčín
SLIACKY, Branislav
2018
25464
GK Pavlo Trenčín
SOPKOVÁ, Júlia
2017
25549
GK Pavlo Trenčín
STREMPEKOVÁ, Ema
2016
25343
GK Pavlo Trenčín
SUČIČ, Teo
2011
19224
GK Pavlo Trenčín
SUCHOVSKÝ, Michal
2009
8534
GK Pavlo Trenčín
SZABADOSOVÁ, Daniela
2017
25544
GK Pavlo Trenčín
ŠEVČÍK, Adam
2009
8746
GK Pavlo Trenčín
ŠEVČÍKOVÁ, Ella
2017
22845
GK Pavlo Trenčín
ŠÚKALOVÁ, Rebeka
2015
20290
GK Pavlo Trenčín
ŠUMICHRAST, Lukáš
2016
25860
GK Pavlo Trenčín
ŠUMICHRASTOVÁ, Sabina
2016
21191
GK Pavlo Trenčín
TESHER, Veronika
2011
25454
GK Pavlo Trenčín
TOMÁŠKOVÁ, Sofia
2017
22848
GK Pavlo Trenčín
UHROVÁ, Ema
2011
15404
GK Pavlo Trenčín
UŠIAKOVÁ, Maruška
2017
25346
GK Pavlo Trenčín
VASKOVÁ, Karolína
2013
20285
GK Pavlo Trenčín
VAVRUŠOVÁ, Tamara
2011
20288
GK Pavlo Trenčín
VAVRUŠOVÁ, Viktória
2017
25451
GK Pavlo Trenčín
VERONIKA, Slepičková
2014
25466
GK Pavlo Trenčín
❮❮
❮
1
2
3
4
5
❯
❯❯
Pripojte
sa k nám
×
Registrácia
Ak si zaregistrovaný, tak sa prihlás tu:
Prihlásiť cez sociálne siete
Facebook
Google
Prihlásiť