SGF
Informácie
Základné informácie
Stanovy SGF
Sieň slávy
Smernice, poriadky, dokumenty
Ekonomické oddelenie
RGCTM
Marketing a médiá
GDPR
Antidoping
Archív SGF
Šport v bezpečí
Orgány SGF
Valné zhromaždenie
Výkonný výbor
Kontrolór SGF a Kontroly
Disciplinárna komisia
Sekcie SGF
Gymnastika pre všetkých
Športová gymnastika muži
Športová gymnastika ženy
Moderná gymnastika
Trampolíny
Športový aerobik
Parkour
Športová akrobacia
Kontakt
Sekretariát SGF
Slovenské kluby
Dôležité linky
Novinky
Sekcie
Všetky novinky
Gymnastika pre všetkých
Športová gymnastika muži
Športová gymnastika ženy
Moderná gymnastika
Športový aerobik
Parkour
Skoky na trampolíne
Športová akrobacia
Tematické články
Ladnosť na prvú – mesačný súhrn aktivít SGF
Začali sme gymnastikou
Listy prezidenta SGF
Čestní členovia SGF
Termíny
Reprezentácia
PESNIČKA GYMNASTIKA
Vzdelávanie
Registrácia
Ako sa stať členom
Zoznam členov
Zoznam športovcov
Nájdi si svoj klub
Registračný a prestupový poriadok
Vzdelávanie
Aktuálne informácie o vzdelávaní
Školenia trénerov
Školenia rozhodcov
Live stream
Doma
Vzdelávanie
Registrácia
Zoznam športovcov
Zoznam športovcov
Priezvisko
Materský klub
Materský klub
"RTVŠ MIX"
Akadémia športovej gymnastiky
Akrobatická Gymnastika a Fitness o.z.
ANADI centrum, o.z.
Argi Academy
AriwaGym
AŠK Inter Bratislava gymnastika
AURORA International Sport Club
BigHugGym
Bojovníci
Centrum gymnastických športov Prievidza
Centrum voľného času Nováky
DONALDGYM Ludanice
Fit and Fun Banská Bystrica
FLY FIT STUDIO MARTIN, o.z.
Fusion Fitnes
GK GAJA KOŠICE
GK ISKRA KOŠICE
GK Pavlo Trenčín
Golden Girls Gymnastics
GYMBA Košice o.z
Gymnastic Club Yris Prešov,o.z.
Gymnastická akadémia Bratislava, GA-BA
Gymnastické centrum SUNNY GYM
Gymnastický klub Brezno
Gymnastický klub Elán Prievidza
Gymnastický klub Nové Zámky
Gymnastický klub SPIŠ
Gymnastik Košice
Gymnastika a fitness Žilina GaF
GYMNASTIKA BRATISLAVA
Gymnastika Kelčov
Gymnastika pre všetkých "Lapášik"
Happy Gym Pezinok
Jazerské mažoretky - Zlatý vek, Košice
Jednota SOKOL Trenčín
JUMP Žilina
KGŠ Slávia Trnava
Klub Modernej Gymnastiky Argo
Klub modernej gymnastiky ARGO PRIEVIDZA
Klub modernej gymnastiky DANUBIA
Klub modernej gymnastiky GYMAR
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov
Klub modernej gymnastiky TANJA
Klub športového aerobiku Stará Turá
Klub športovej gymnastiky Handlová
KLUB ŠPORTOVEJ GYMNASTIKY LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
KMG ZVOLEN
KRÁSNO GYMNASTIKA, o.z
KŠA Nitra
KŠG Detva
KŠG Martin
Limitless Academy
LUNA GYM
MALINA Gymnastické centrum
Moving Stars
Občianské združenie CHARM
občianske združenie Chassé Gymnastique Komárno
Olympijský klub Prievidza
POHYBOVŇA
POVAŽSKÁ JEDNOTKA
Rhythmic Gymnastic Club Kadet Bardejov, o. z.
Samuel Piasecký Academy
Skill Lab Bratislava
Skill Lab Poprad
Slávia Gymnastické centrum Bratislava
SOKOL Skalica
ŠIKOVNÁ SOVA
ŠK Olympia - SŠŠ Košice
ŠKŠG GY-TA Poprad
Športová gymnastika Topoľčany
Športový a vzdelávací fond MPŠ Team o.z., oddiel Inter aerobic Bratislava
Športový klub ARGO
Športový klub DÚHA
Športový klub FÉNIX
Športový klub Juventa Bratislava
Športový klub Liptovský Mikuláš
Športový klub ŠOG Nitra
Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica
Športový klub Závažná Poruba
Tanečný súbor Diamant Košice
Telocvičná jednota Sokol Bratislava I Vinohrady
Telocvičná jednota Sokol Vrútky
Telovýchovná jednota Lokomotíva Bánov
Telovýchovná jednota RAPID BRATISLAVA
Telovýchovná jednota Slávia Prešovská univerzita Prešov
Telovýchovná jednota Slávia STU v Bratislave
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
TJ Sokol Trnava
Trampolíny Košice, o.z.
Vin Gym
Vysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi
XBS gymnastics
Veková kategória
Veková kategória
Beginner
Deti
Juniori
Kategória A
Mladšie žiactvo
Najmladšie žiactvo /NG/
Slniečka
Slniečka
slniečka
Včielky
Žiaci
Najmladšie žiačky A
Najmladšie žiačky B
Juniori
Mladšie žiactvo /ND/
Mladšie žiačky A
Najmladší žiaci
Najmladší žiaci
Najmladšie žiactvo
Najmladšie žiačky
Predškolský pár - WP
Slniečka B, C
Staršie žiactvo
Mladšie žiačky B
Juniori
Kategória B
Mladší žiaci
mladší žiaci A
Mladšie žiactvo
Mladšie žiactvo
Mladšie žiačky
Predškolský pár - MxP
Prípravky B, C
Seniori
Staršie žiactvo / AG1/
Staršie žiačky A
Staršie žiačky B
Juniori /AG2/
Kadetky
Kategória C
mladší žiaci B
Mladšie žiačky B
Predškolský pár - MP
Seniori
Starší žiaci
Staršie žiactvo
Staršie žiactvo
Staršie žiačky
Juniori
Juniori
Juniorky
Mladšie žiačky C
Predškolský pár - WG
Seniori /SEN/
Seniori A
starší žiaci A
Predškolský pár - MG
Seniori
Seniori
Seniori B
Seniorky
starší žiaci B
Staršie žiačky B
juniori A
Staršie žiačky C
Školský vek - WP
Zlatý vek
juniori B
Mladšie nádeje B, B*
Školský vek - MxP
Mladšie nádeje C
Seniori A
Školský vek - MP
Juniorky A
Juniorky B
Seniori B
Staršie nádeje B, B*
Školský vek - WG
Seniorky A
Staršie nádeje C
Školský vek - MG
Školský vek - MG
Juniorky A
Seniorky B
Youth - WP
Juniorky B
Youth - MxP
Juniorky C
Youth - MP
Seniorky A
Youth - WG
Seniorky B
Youth - MG
AGE - WP
Seniorky C
AGE - MxP
AGE - MP
AGE - WG
AGE - MG
Seniorky
AGE2 - WP
Juniorky
AGE2 - MxP
Nádeje
AGE2 - MP
Žiačky
AGE2 - WG
AGE2 - MG
Prípravky
JUNIOR - WP
JUNIOR - MxP
JUNIOR - MP
JUNIOR - WG
JUNIOR - MG
SENIOR - WP
SENIOR - MxP
SENIOR - MP
SENIOR - WG
SENIOR - MG
Číslo pretekára
Klub na hosťovanie
Klub na hosťovanie
"RTVŠ MIX"
Akadémia športovej gymnastiky
Akrobatická Gymnastika a Fitness o.z.
ANADI centrum, o.z.
Argi Academy
AriwaGym
AŠK Inter Bratislava gymnastika
AURORA International Sport Club
BigHugGym
Bojovníci
Centrum gymnastických športov Prievidza
Centrum voľného času Nováky
DONALDGYM Ludanice
Fit and Fun Banská Bystrica
FLY FIT STUDIO MARTIN, o.z.
Fusion Fitnes
GK GAJA KOŠICE
GK ISKRA KOŠICE
GK Pavlo Trenčín
Golden Girls Gymnastics
GYMBA Košice o.z
Gymnastic Club Yris Prešov,o.z.
Gymnastická akadémia Bratislava, GA-BA
Gymnastické centrum SUNNY GYM
Gymnastický klub Brezno
Gymnastický klub Elán Prievidza
Gymnastický klub Nové Zámky
Gymnastický klub SPIŠ
Gymnastik Košice
Gymnastika a fitness Žilina GaF
GYMNASTIKA BRATISLAVA
Gymnastika Kelčov
Gymnastika pre všetkých "Lapášik"
Happy Gym Pezinok
Jazerské mažoretky - Zlatý vek, Košice
Jednota SOKOL Trenčín
JUMP Žilina
KGŠ Slávia Trnava
Klub Modernej Gymnastiky Argo
Klub modernej gymnastiky ARGO PRIEVIDZA
Klub modernej gymnastiky DANUBIA
Klub modernej gymnastiky GYMAR
Klub modernej gymnastiky Laser - Delta Bardejov
Klub modernej gymnastiky TANJA
Klub športového aerobiku Stará Turá
Klub športovej gymnastiky Handlová
KLUB ŠPORTOVEJ GYMNASTIKY LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
KMG ZVOLEN
KRÁSNO GYMNASTIKA, o.z
KŠA Nitra
KŠG Detva
KŠG Martin
Limitless Academy
LUNA GYM
MALINA Gymnastické centrum
Moving Stars
Občianské združenie CHARM
občianske združenie Chassé Gymnastique Komárno
Olympijský klub Prievidza
POHYBOVŇA
POVAŽSKÁ JEDNOTKA
Rhythmic Gymnastic Club Kadet Bardejov, o. z.
Samuel Piasecký Academy
Skill Lab Bratislava
Skill Lab Poprad
Slávia Gymnastické centrum Bratislava
SOKOL Skalica
ŠIKOVNÁ SOVA
ŠK Olympia - SŠŠ Košice
ŠKŠG GY-TA Poprad
Športová gymnastika Topoľčany
Športový a vzdelávací fond MPŠ Team o.z., oddiel Inter aerobic Bratislava
Športový klub ARGO
Športový klub DÚHA
Športový klub FÉNIX
Športový klub Juventa Bratislava
Športový klub Liptovský Mikuláš
Športový klub ŠOG Nitra
Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica
Športový klub Závažná Poruba
Tanečný súbor Diamant Košice
Telocvičná jednota Sokol Bratislava I Vinohrady
Telocvičná jednota Sokol Vrútky
Telovýchovná jednota Lokomotíva Bánov
Telovýchovná jednota RAPID BRATISLAVA
Telovýchovná jednota Slávia Prešovská univerzita Prešov
Telovýchovná jednota Slávia STU v Bratislave
TJ Sokol ŠŠG Poly - Trade
TJ Sokol Trnava
Trampolíny Košice, o.z.
Vin Gym
Vysokoškolský športový klub FTVŠ UK Lafranconi
XBS gymnastics
Veková podkategória
Veková podkategória
Hľadať
Zrušiť filter
Fotka
Meno
Rok nar.
Číslo pretekára
Materský klub
Veková kategória
Hosťovanie / transfer
ANTOLOVÁ, Eliška
2016
25473
Centrum gymnastických športov Prievidza
BARTOLEN, Michal
2010
661
Centrum gymnastických športov Prievidza
BELJANSKÝ, Leo
2008
662
Centrum gymnastických športov Prievidza
BEŇADIK, Félix
2016
19067
Centrum gymnastických športov Prievidza
BEŇADIKOVÁ, Gabriela
2013
20344
Centrum gymnastických športov Prievidza
BRNOVÁ, Laura
2014
15326
Centrum gymnastických športov Prievidza
BUGÁR, Ľuboš
2014
24821
Centrum gymnastických športov Prievidza
ČAJKA, Milan
2015
23009
Centrum gymnastických športov Prievidza
DEDÍK, Peter
2013
11151
Centrum gymnastických športov Prievidza
DOLINSKÁ, Nina
2010
20343
Centrum gymnastických športov Prievidza
ĎURAČKOVÁ, Diana
2016
25433
Centrum gymnastických športov Prievidza
FEKETE, Erik
2015
19036
Centrum gymnastických športov Prievidza
GAJDOŠ, Matúš
2010
21895
Centrum gymnastických športov Prievidza
GAŠPAROVÁ, Sofia
2013
18927
Centrum gymnastických športov Prievidza
HIDEG, Oliver
2016
23004
Centrum gymnastických športov Prievidza
HLAVATÁ, Sabína
2014
16852
Centrum gymnastických športov Prievidza
HLINKOVÁ, Alica
2014
11291
Centrum gymnastických športov Prievidza
HRONČOK, Denis
2011
22456
Centrum gymnastických športov Prievidza
CHREBETOVÁ, Laura
2013
18931
Centrum gymnastických športov Prievidza
JAKUB, Csovari
2011
21894
Centrum gymnastických športov Prievidza
JANČICHOVÁ, Emma
2014
15323
Centrum gymnastických športov Prievidza
JANČICHOVÁ, Timea
2013
18929
Centrum gymnastických športov Prievidza
KISS, Patrik
1997
23224
Centrum gymnastických športov Prievidza
KRAUSKO, Daniel
2016
23003
Centrum gymnastických športov Prievidza
LEPORIS, Sebastián
2011
5790
Centrum gymnastických športov Prievidza
1
2
❯
❯❯
Pripojte
sa k nám
×
Registrácia
Ak si zaregistrovaný, tak sa prihlás tu:
Prihlásiť cez sociálne siete
Facebook
Google
Prihlásiť