WC Pesaro priniesol veľké radosti aj starosti

Komentuje reprezentačná trénerka Adela Dimová: "Aj napriek veľkej snahe celého tímu sa nám nepodarilo predviesť všetko, čo sme mali natrénované, no stres a ročné nesúťaženie nesú svoju daň. Veľká pochvala ale patrí za 1. deň súťaže, kedy naše seniorky predviedli stupňujúci sa výkon so skladbou s 5 loptami a od posledných pretekov (ktoré sa konali len pred týždňom) si zlepšili svoje bodové skóre o 5 bodov." 


Zostava s 5 loptami:
Kontrolné preteky 24.4. = 20,050
Kontrolné preteky 8.5. = 23,200
Irina Deleanu Cup 21.-23.5. = 23,750
Svetový pohár 28.-30.5. = 28,700


Zostava s 3 obručami a dvoma pármi kuželí nevyšla podľa predstáv a aj napriek, že sekcia MG SGF zabezpečila kontinuálne tréningové podmienky v tejto ťažkej Covid dobe, sa dievčatám nepodarilo prekonať pomyslenú minimálnu 20-bodovú hranicu. Napokon si odnášajú veľmi slabých 15,700. Pevne veríme, že aj tento neúspech dievčatá ešte viac motivoval a na ME bude ešte lepší výsledok.

 

Foto: Filippo Tomasi


Fotogaléria


  • Pripojte
    sa k nám

  • facebook
  • youtube
  • Instagram
Logo Národné športové centrum https://www.aktivnaskola.skLogo European gymnastics Logo Federazion Internationale de Gymnastique Slovenský olimppijský výbor Slovak Antidoping Agency Ministerstvo školstva, vedy, výzkumu