SÚSTREDENIE REPREZENTÁCIE SENIOROV A JUNIOROV

V dňoch 20.-24.2.2023 sa uskutočnilo spoločné sústredenie seniorov a juniorov pred blížiacimi sa medzinárodnými pretekmi. Onedlho našich reprezentantov čakajú Majstrovstvá sveta juniorov, Majstrovstvá Európy seniorov a tento rok sa opäť uskutočnia v riadnom termíne preteky EYOF v slovinskom Maribore. 

"Chalani urobili opäť veľký kus práce, narobili veľa zostáv, záverov, nových cvičebných tvarov. Počas týždňa bratislavských jarných prázdnin mali v gymnastickej hale Slávia Gymnastické centrum Bratislava vytvorené vhodné podmienky," informoval tréner Martin Zvalo. 

Na záver sústredenia absolvovali pretekári kontrolné preteky, ktorých sa zúčastnili všetci seniori a juniori. Rozhodoval ich medzinárodný rozhodca Ľuboš Rupčík. 

"Na prvé preteky to nebolo zlé, no máme pred sebou ešte veľa práce," zhodnotil výkony Martin Zvalo. 

VÝSLEDKY KONTROLNÝCH PRETEKOV

Tréneri a rozhodcovia sa teraz presúvajú do Trenčína na seminár trénerov a rozhodcov športovej gymnastiky mužov, ktoré sa uskutoční počas víkendu 25.-26.2.2023. A našim pretekárom želáme veľa energie do prípravy na vrcholné podujatia!  • Pripojte
    sa k nám

  • facebook
  • youtube
  • Instagram
Logo Národné športové centrum https://www.aktivnaskola.skLogo European gymnastics Logo Federazion Internationale de Gymnastique Slovenský olimppijský výbor Slovak Antidoping Agency Ministerstvo školstva, vedy, výzkumu