GRAZER ACRO CUP 2024

Športové akrobatky absolvovali svoju prvú súťaž v novom roku už pod hlavičkou reprezentácie Slovenska. Dvojica Tamara Antolová, Sára Kiššová sa predstavili v novej vekovej kategórii 12-18 rokov na 4. ročníku Grazer Acro Cup.

V balančnej aj dynamickej zostave, ako aj v celkovom súčte obsadili 7. miesto. Zaváhali v dynamickej zostave a v celkovom hodnotení stratili na domáce víťazky M. Pazolt a C. Angerbauer 7,240 bodu.

Z klubu Akrobatická gymnastika a Fitness sa pretekov zúčastnilo aj trio Liptáková/Mati/Králová, ktoré obsadili celkové 12. miesto.

Balhoželáme všetkým dievčatám, ďakujeme ze reprezentáciu a veríme, že aj v ďalších pretekoch zúžitkujú zručnosti, ktoré získali vďaka  Európskej gymnastike na nedávnom workshope športovej akrobacie v Košiciach.