GDYNIA RHYTHMIC STARS 2024

Naše reprezentantky v modernej gymnastike sa zúčastnili tradičnej medzinárodnej súťaže v Poľsku, Gdynia Rhythmic Stars. Reprezentovali nás seniorky Laura Fučelová a Tereza Šaranová a juniorky Xénia Benkovitsová, Nina Cillingová a Natália Gašparová. 

Tereza Šaranová skončila na 13. mieste vo viacboji (104,950 bodu). Vo finále sa predstavila v zostave so stuhou, kde obsadila 9. miesto (25,900 bodu).

Laura Fučelová si zapíše 24. miesto vo viacboji (96,900 bodu). Najlepšie umiestnenie v jednotlivých zostavách je 18. miesto v obruči. 

Natália Gašparová sa medzi juniorkami vo viacboji umiestnila na 14. mieste. V zostavách s obručou, loptou a stuhou sa dostala do finále, kde zhodne obsadila 8. miesto. 

Nina Cillingová skončila na 31. mieste vo viacboji, najlepšie umiestnenie má v zostave s obručou - 28. miesto.

Xénia Benkovitsová štartovala v zostave s obručou a stuhou, v obruči skončila na 21. mieste, zo stuhou si zapíše 20. miesto. 

Všetky výsledky nájdete na stránke podujatia

Blahoželáme k výkonom, ďakujeme za reprezentáciu a budeme držať palce v príprave na Majstrovstvá Európy, ktoré sa uskutočnia koncom mája v Budapešti!

foto: Gdynia Rhythmic Stars


Fotogaléria


  • Pripojte
    sa k nám

  • facebook
  • youtube
  • Instagram
Logo Národné športové centrum https://www.aktivnaskola.skLogo European gymnastics Logo Federazion Internationale de Gymnastique Slovenský olimppijský výbor Slovak Antidoping Agency Ministerstvo školstva, vedy, výzkumu