ŠPORTOVÝ AEROBIK - TRÉNINGOVÝ KEMP EG 2022

Reprezentačné úseky junioriek a starších žiačok z klubov KGŠ Slávia Trnava, VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava, Inter aerobic Bratislava, KGŠ Slávia PU Prešov sa zúčastnili medzinárodného kempu v športovom aerobiku, ktorý sa uskutočnil v talianskom Pomigliano d’Arco.

Pod vedením tréneriek Cristiany (Rumunsko), Ariany (Taliansko), Lefki (Grécko) a trénerov Antonia (Bulharsko), Mattea (Francúzsko) mali možnosť vyskúšať nové cvičebné tvary, vycibriť ich techniku a naučiť sa náročnú choreografiu.

Tréningov sa zúčastňovali aj reprezentačné trénerky, ktoré mali možnosť nahliadnuť do metodických postupov a vyskúšať si ich v praxi s pretekárkami.

Súbežne s tréningovým kempom prebiehal aj medzinárodný trénerský kurz. Súčasťou tímu lektorov bola aj p.Oľga Kyselovičová. Záverečné skúšky úspešne absolvovali Martina a Marcela Brestovské. Blahoželáme novo vyškoleným trénerkám!

 

 


Fotogaléria


  • Pripojte
    sa k nám

  • facebook
  • youtube
  • Instagram
Logo Národné športové centrumLogo Školský šport Logo European gymnastics Logo Federazion Internationale de Gymnastique Slovenský olimppijský výbor Slovak Antidoping Agency Ministerstvo školstva, vedy, výzkumu