Nová súťaž pre členov SGF "O päť olympijských kruhov"

Slovenský olympijský výbor oslavuje v tomto roku 25. výročie svojho založenia. Slovenská gymnastická federácia prispieva k oslavám novou súťažou , ktorá je založená na hlavnej symbolike olympijských hier  - 5 olympijských kruhov. Olympijské kruhy symbolizujú zjednotenie celého sveta v športe. V prenesenom význame v našej súťaži olympijské kruhy  symbolizujú  jednotu gymnastických športov pod vedením Slovenskej gymnastickej federácie.  

Súťaž je 5-kolová a v každom kole plnia pretekári 5 úloh. Obsah súťaže je pripravený pre športovú gymnastiku mužov a žien a gymnastiku pre všetkých. Sekcie modernej gymnastiky a športového aerobiku obsah pripravujú. Každý mesiac sa uskutoční podľa harmonogramu jedno kolo a výsledky budú kluby vkladať do registračného systému SGF. Za každé splnené kolo dostanú pretekári nálepku na diplom, ktorý si po splnení úloh zo všetkých 5 kôl  odnesú pretekári na prázdniny domov. Na grafickom návrhu diplomov a nálepiek sa usilovne pracuje a klubom bude požadované množstvo poskytnuté zo SGF zdarma.

Podrobné informácie o súťaži nájdete v prílohe.

Súťaž O 5 olympijských kruhov.pdf  • Pripojte
    sa k nám

  • facebook
  • youtube
  • Instagram
Logo Národné športové centrum https://www.aktivnaskola.skLogo European gymnastics Logo Federazion Internationale de Gymnastique Slovenský olimppijský výbor Slovak Antidoping Agency Ministerstvo školstva, vedy, výzkumu