SAlamunov memorial

Naše reprezentantky nás veľmi úspešne reprezentovali v Maribore na medzinárodných pretekoch "Šalamunov memorial 2017", ktoré pre seniorky a juniorky boli oficiálnym pretekom FIG.
Vo všetkých kategóriách sme obsadili popredné umiestnenia.
MARGARÉTA GONDOVÁ v kategórii žiačok obsadila 1. miesto, taktiež na najvyššom stupienku v juniorkách vo viacboji stála CHIARA BUNCE, na 2. mieste sa umiestnila KAROLÍNA TAKÁČOVÁ.  Naše juniorky a seniorky boli  úspešné aj vo finále na jednotlivých náradiach. Ich umiestnenia sú nižšie v oficiálnych  výsledkoch.
Dievčatám k dosiahnutým výsledkom blahoželáme!