World Challenge Cup Pariž

Cez víkend sa konalo ďalšie kolo Svetového pohára v Paríži pod názvom "Challenge Cup". Medzi mužmi v silnej konkurencii pretekárov sme mali jediného zástupcu, Slavomíra Michňáka, ktorý vo finále na koni na šírku obsadil
výborné 7. miesto (13,900).

Slavo pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta potvrdil výbornú formu na jeho najsilnejšom náradí na koni na šírku, kde v kvalifikácii podal bezchybný výkon a so známkou 14,300 postúpil do finále na tomto náradí zo 4. miesta. Michňák sa predstavil ešte v kvalifikácii na prostných, kde skončil na 34. mieste (12,050).

V nedeľňajšom finále na KNŠ po menšom nezdare pri doskoku so známkou 13,900 obsadil 7. miesto.