50. ROČNÍK MEDZINÁRODNÝCH PRETEKOV PRIATEĽSTVA V SKOKOCH NA TRAMPOLÍNE

Historický 50. ročník Medzinárodných pretekov priateľstva v skokoch na trampolíne priniesol dobré výsledky aj pre Slovensko.

Kvalitne obsadená súťaž pod hlavičkou FIG privítala tento rok po dlhej dobe aj slovenské pretekárky. Zverenkyne Miroslava Parnaia z klubu trampolíny Košice napodobnili svojho trénera a úspešne zvládli svoju premiéru na veľkých medzinárodných pretekov v Jablonci nad Nisou. 

Tamara Ustohalová obsadila v kategórii junioriek 14. miesto (83,790 bodu). V konkurencii 43. dievčat zo 7 krajín sa tak k veľkej spokojnosti trénera umiestnila v prvej polovici štartového poľa. 

Kristína Kusnyírová štartovala v kategórii dievčat (13-14 rokov). Rovnako sa umiestnila v prvej polovici štartového poľa, na 21. mieste (80,150 bodu).

V článku Českej gymnastickej federácie sa dozviete detaily zo súťaže, ako aj mená víťazov jednotlivých kategórií. 

Ďakujeme našim pretekárkam za reprezentáciu a blahoželáme k výkonom!

Už o mesiac sa budeme tešiť na ich výkony na 2. ročníku Veľkej ceny Košíc - Slovak Trampoline Open. Preteky sa uskutočnia v Košiciach, 18.11. vo vynovenej Angels Aréne, všetci ste srdečne pozvaní!

Výsledky


Fotogaléria


  • Pripojte
    sa k nám

  • facebook
  • youtube
  • Instagram
Logo Národné športové centrum https://www.aktivnaskola.skLogo European gymnastics Logo Federazion Internationale de Gymnastique Slovenský olimppijský výbor Slovak Antidoping Agency Ministerstvo školstva, vedy, výzkumu