Salamunov memorial

Naši reprezentanti v športovej gymnastike mužov zahájili druhú, jesennú časť sezóny veľmi úspešne, keď v kvalifikácii na medzinárodných pretekoch "Šalamúnov memoriál" obsadili všetci traja nominovaní pódiové umiestnenia a v úspešných umiestneniach pokračovali aj vo finálových súťažiach.

V súťaži juniorov, ktorá sa konala oficiálne pod hlavičkou  Medzinárodnej gymnastickej federácie (FIG) Matej Nemčovič v kvalifikácii viacboja obsadil 2. miesto(68,750) a Adam Antalec - 3. miesto (67,400).

V úspechoch pokračovali aj vo finálových súťažiach, kde Matej Nemčovič stál dvakrát na tom najvyššom stupienku. Ich umiestnenia sú nasledovné:

Matej Nemčovič: bradlá, hrazda - 1. miesto, kruhy - 2. miesto, prostné a kôň na šírku - 6. miesto

Adam Antalec: preskok - 3. miesto, KNŠ, bradlá, hrazda - 4. miesto, kruhy - 6. miesto, prostné - 8. miesto

Vo viacboji sa presadil aj Oliver Kasala, ktorý v kategórii "YOUTH" obsadil 2. miesto (56,100).